Херсонщина продовжує налагодження співробітництва з іноземними інвесторами

26 грудня 2017 року відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації з представниками компанії «VERO Construction & Energy AS», яка спеціалізується на будівництві лікарень, шкіл, готелів, магазинів, торгових центрів, спортивних залів у приміщенні, мечетях, підземних паркінгах, заводах, майстерні, промисловому виробництві та нежитлових будівлях, утому числі будівництві сонячних та вітроелектростанцій.

За інформацією керівництва «VERO Construction & Energy AS» компанія планує будівництво вітроелектростанції потужністю  приблизно 500 МВт та/чи сонячної електростанції на території Сиваської селищної ради Новотроїцького району Херсонської області, зважаючи на значний потенціал Херсонщини у даній сфері. Компанія планує інвестувати близько 800 млн євро.

Крім того, компанія «VERO Construction & Energy AS» має намір впровадити проект з будівництва заводу по виробництву за новітніми технологіями обладнання й комплектуючих для вітроелектростанцій на території Олешківського району Херсонської області.

Безумовно, обласна державна адміністрація підтримує наміри компанії та з метою підтвердження готовності до започаткування співпраці було укладено меморандуми між Херсонською обласною державною адміністрацією, компанією «VERO Construction & Energy AS» та регіональним представництвом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати у Херсонській області про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі відновлювальної енергетики та будівництва вищезазначеного заводу у Херсонській області.

Зі свого боку, ОДА супроводжуватиме зазначені проекти до остаточного впровадження та максимально сприятиме їх реалізації.

Меню