Чаплинська селищна рада отримала грант на впровадження місцевих ініціатив

Проект Чаплинської селищної ради «Розвиваємось заради змін в громаді» став одним із переможців конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад».

У рамках проекту буде придбано спортивні тренажери для безкоштовних занять мешканців громади, що належать до вразливих категорій населення та отримують соціальні послуги в громаді.

Також в громаді планується започаткувати нові практики та послуги з соціального підприємництва (залучення жінок з числа вразливих категорій населення до виготовлення екосумок, м’яких іграшок), створення ефективного та добре організованого банку речей, започаткування в обраних торгівельних об’єктах соціальних поличок, створення умов для соціальної адаптації вразливих категорій населення.

Проект реалізується ГО «Чаплинська ліга соціальних працівників України» в рамках конкурсу проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» за проектом «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який у Херсонській області виконує ГО «Громадський центр «Нова генерація» у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Меню