19 – 21 листопада у режимі онлайн відбудеться VІІ форум Moldova Business Week

З метою налагодження міжрегіональної співпраці з молдовськими підприємствами запрошуємо долучитись до участі у VІІ форумі Moldova Business Week, який відбудеться 19 – 21 листопада 2020 року в режимі онлайн. Організаторами заходу виступають Уряд Республіки Молдова та Агентство з питань залучення інвестицій InvestMoldova.

Протягом першого дня форуму провідні експерти та представники влади планують обговорити питання тенденцій розвитку світових економік та головних напрямів інвестиційної діяльності. Також планується проведення панельних сесій, присвячених економічній політиці Молдови та залученню іноземних інвестицій у створення нових виробничо-промислових процесів.

Другий день буде присвячено розвитку 7 стратегічних секторів економіки Молдови: агропромисловому, інформаційно-комунікаційним технологіям, аутсорсингу бізнес-процесів, науковим дослідженням і розробці (ВРО & R&D), інфраструктурі, інформаційним технологіям, промисловому виробництву та моді.

У рамках сесій планується проведення презентацій діяльності окремих компаній із кожного сектору економіки, механізму підбору бізнес-партнерів, а також участь в інтерактивних панельних дискусіях.

Реєстраційна форма для участі у форумі та більш детальна інформація доступні на офіційному сайті заходу за посиланням: http://mbw.md/

Меню