21 СІЧНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ІНВЕСТОРІВ ТА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

21 СІЧНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ ХЕРСОНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ІНВЕСТОРІВ ТА З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ

Сьогодні, 21 січня, під головуванням очільника обласної державної адміністрації, за участю керівників силових структур, представників центральних органів виконавчої влади на місцях та керівників підприємств – найбільших платників податків області відбулось перше установче засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу.

Формування комфортного прозорого середовища для ведення бізнесу та налагодження постійної комунікації влади з інвесторами та підприємцями віднесено до основних пріоритетів діяльності Ради.

Учасники зустрічі поділилися думками про перспективи залучення додаткового інвестиційного капіталу в економіку області, обговорили можливості реалізації нових інвестиційних проектів та озвучили проблемні питання, які заважають підприємствам здійснювати господарську діяльність на території Херсонської області.

За результатами, присутніми було підтримано ініціативу створення консультативно-дорадчого органу при обласній державній адміністрації – Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу, прийнято низку рішень, спрямованих на покращення інвестиційного клімату регіону.

Засідання Ради відбуватиметься щокварталу або навіть щомісяця, зокрема засідання будуть присвячені окремим питанням податкового законодавства, діяльності митної служби та інших державних органів, які впливають на формування бізнес клімату в регіоні.

Координацію діяльності Ради, опрацювання ініціатив та звернень здійснюватиме команда InvestInKherson, тел. 0552 22-57-68, e-mail: invest.inkherson@gmail.com

Меню