25 лютого відбулось чергове засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу

25 лютого відбулось чергове засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу

25 лютого відбулось чергове засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу.

 

Засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу відбулось у складі, затвердженим розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 108.

Представники влади та бізнесу обговорили низку актуальних питань, зокрема:

– ситуацію щодо легалізації бізнесу, а також про очікувані нововведення у податковому законодавстві у 2020 році;

– реалізацію права фермерських господарств будувати будівлі та споруди на території ОСГ та земельних ділянок, якими володіють фермерські господарства;

– проведення навесні поточного року масштабних заходів міжнародного характеру на території області (українсько-турецького бізнес форуму, засідання Міжнародного трейд-клубу), а також заплановану участь делегації Херсонської області у Форумі ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020»;

– презентовано Інвестиційний атлас надрокористувача для представлення можливості розширення напрямів діяльності в галузі видобутку корисних копалин.

Члени Ради підтримали ініціативу створення Офісу Ради, який покликаний на розв’язання проблемних питань, підготовку законодавчих ініціатив та надання консультативно-технічної допомоги членам Ради за їх зверненнями, та шляхом одноголосного голосування затвердили його склад.

Тож продовжуємо працювати далі над зміцненням співпраці влади та бізнесу, що сприятиме посиленню інвестиційного потенціалу Херсонщини!

Меню