26 – 27 вересня 2019 року відбудеться XXII Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні «ГІС в управлінні територіальним розвитком»

Починаючи з 01 липня 2012 року Esri Ukraine отримала статус міжнародного дистриб’ютора в Україні всесвітньо відомої корпорації ESRI США, яка спрямовує свою діяльність на забезпечення прийняття управлінських рішень планування регіонального та місцевого розвитку з використанням геоінформаційних технологій.

Конференція присвячена застосуванню геоінформаційних технологій ArсGIS у різних сферах державного управління та бізнесу в Україні.

До участі у конференції запрошені представники Американської торговельної палати в Україні, профільних міністерств, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади регіонів та громадських організацій, діяльність яких спрямована на сталий розвиток територій.

Програма заходу
1 день
10:00-13:00 Пленарне засідання Виступи представників ESRI, ESRI Ukraine та користувачів інструментаріїв ArсGIS
14:0-18:00 Секції Управління розвитком територій в умовах децентралізації та застосування ArсGIS в діяльності ВУЗів, ІТ компаніях, ОМС
Галузеві проекти
GIS, як інструмент збору, обробки даних та моделювання проектів
9:00-16:30 Виставка
2 день
10:00-13:00 Майстер класи Польові мобільні додатки – приклади застосування
Обробка ДЗЗ
WEB-додатки – приклади створення
3 D моделювання – WEB та Desktop застосування
ГІС Реального часу – приклади впровадження
Засоби розробника тематичних додатків
9:30-13:00 Виставка

Реєстрація для участі в заході за посиланням: https:/ http://bit.ly/2Zmxs6X

Місце проведення: вул. М.Юнкерова, 20, м.Київ, «Конгрес Готель Пуща».

Більше інформації про конференцію можна знайти на сайті організаторів: http://esri.ua/, за телефоном (044) 502-41-21, або звернувшись на електронну пошту: marketing@esri.ua.

Меню