28 липня в облдержадміністрації обговорили поточний стан підготовки об’єктів держмайна у Херсонській області до приватизації

28 липня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Миколи Якименка та заступника голови Фонду державного майна України Костянтина Кошеленка відбулось чергове засідання робочої групи з координації діяльності щодо приватизації об’єктів державного майна в Херсонській області.

Під час засідання обговорено успіхи приватизації в області та першочергові завдання, які необхідно вирішити для підготовки до продажу низки об’єктів малої приватизації, зокрема майна ДП «Скадовський морський торговельний порт», ДП «Новотроїцький елеватор», ДП «Генічеський солезавод», ДП «Геройське ДПП», ДАК «Херсон-Авіа» та ін.

Так, цього року вже відбулося 14 успішних аукціонів, загальна сума яких становить більше 47 млн грн.

Найближчим часом буде оголошено аукціон з продажу ЄМК ДП «Геройське дослідно-промислове підприємство». Як зазначено на засіданні, проведення аукціону заплановано на вересень 2021 року.

Тож, пропонуємо потенційним інвесторам відслідковувати новини на сайті облдержадміністрації та Фонду державного майна України , аби не прогавити перспективні об’єкти для інвестування.

 

Меню