Амбітні інвестиційні проєкти Херсонщини презентовано на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура»

Майданчиком для обговорення відновлення існуючої інфраструктури та розбудови нової в різних куточках держави цьогоріч став Всеукраїнський форум “Україна 30. Інфраструкту ра”, який проходив з 22 по 24 лютого. До дискусії долучились представники законодавчої та виконавчої влади, експертне середовище і громадські діячі.

24 лютого 2021 року разом з іншими запрошеними високоповажними спікерами т.в.о. голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир представив перспективні інфраструктурні проєкти Південного регіону в рамках панелі «Подорожуючи Півднем: презентація південних туристичних локацій».

 

У ході свого виступу Сергій Козир акцентував увагу на тому, що сьогодні вкрай важливо для такого унікального краю як Херсонщина розвивати саме туристичну інфраструктуру, створювати об’єкти міжнародного рівня, що приноситимуть прибуток та привертатимуть увагу як українських, так і іноземних туристів.

Обласна державна адміністрація вже проводить роботу у даному напрямі та пропонує приватним інвесторам масштабний туристично-курортний проєкт з розбудови узбережжя Чорного моря «La Perla Azzurra» та інвестиційний проєкт зі створення багатофункціонального реабілітаційного центру «InterMedicalEcoCity» на Арабатській Стрілці.

Обидва проєкти передбачають створення об’єктів цілорічного функціонування, які дозволять не тільки наповнити місцеві бюджети, працевлаштувати місцеве населення та побудувати якісні дороги, а перетворити Херсонщину на справжню туристичну перлину міжнародного значення, повну локацій для активного відпочинку, оздоровлення та відновлення сил.

Запис трансляції панелі доступний за посиланням.

Меню