Зроблено черговий крок до створення індустріального парку «Агропарк “Червоний маяк”» на Херсонщині!

22 грудня 2020 року за участю представників Офісу інвестицій та розвитку експорту,  Офісу Реформ Херсонської області, Новорайської ОТГ та ТОВ «Інвестиційне агентство розвитку сільських територій» відбулась передача детального плану території індустріального парку для Новорайської ОТГ.

Створення індустріальних парків є дієвим механізмом залучення інвестицій з метою підвищення економічного розвитку регіону та створення нових робочих місць. Проте на сьогодні жодного ІП на Херсонщині немає.

Проєкт ІП «Агропарк “Червоний маяк”» на території Новорайської ОТГ є пілотним для Херсонщини. Розробку концепції здійснює ТОВ «Інвестиційне агентство розвитку сільських територій». Наразі в межах громади вже відведено земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

Фінансування розробки концепції створення ІП «Агропарк “Червоний маяк”», а також розробку детального плану території ІП «Агропарк “Червоний маяк”» (який є складовою концепції створення ІП) взяли на себе Новорайська ОТГ, Херсонська обласна державна адміністрація та Офіс реформ в межах реалізації проєкту «Створення проєктної документації для індустріального парку».

 

Меню