Апеляційна рада розглядає другий кейс

16 жовтня 2020 року Апеляційної ради з питань розгляду скарг на діяльність управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області вже відкрила друге засідання, яке було ініційоване з приводу звернення від ТОВ СП «НІБУЛОН».

ТОВ СП «НІБУЛОН» – один із провідних українських інвесторів області, який є сумлінним платником податків. Компанія створила робочі місця для місцевих жителів, працює над відродженням річок як судноплавних транспортних артерій.

Ще у липні поточного року товариство зареєструвало повідомлення про початок виконання підготовчих робіт для будівництва об’єкта, що відноситься за класом наслідків (відповідальності) до об’єктів СС2, у м. Гола Пристань. Однак з липня місяця ТОВ СП «НІБУЛОН» неодноразово подавало заявки на отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Станом на 16 жовтня 2020 року підприємством отримано вже 3 відмови після виправлення недоліків попередніх заявок.

З метою визначення обґрунтованості таких відмов членами Апеляційної ради та запрошеними експертами під головуванням очільника Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва було розглянуто дане проблемне питання. На засіданні були присутні представники правоохоронних органів, ТОВ СП «НІБУЛОН», управління ДАБІ в Херсонській області та інших установ, діяльність яких відноситься до сфери архітектури, будівництва та містобудування, а також земельного питання. Також до розгляду питання долучилась народний депутат України ІХ скликання, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

За результатами засідання визначено, що питання неможливо вирішити на місцевому рівні. Юрієм Гусєвим запропоновано підготувати відповідні звернення до центральних органів виконавчої влади, а Олена Шуляк погодилась взяти питання під особистий контроль.

Нагадуємо, що у разі виникнення ситуацій, в яких ви вбачаєте порушення ваших законних прав, виявлення фактів порушень термінів отримання дозвільних документів з боку ДАБІ або інших проблемних питань, що виникають під час господарської діяльності, у вас є можливість надіслати відповідні звернення до управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації на електронну пошту invest.inkherson@gmail.com з темою листа «Для Апеляційної ради з питань розгляду скарг на діяльність управління ДАБІ в Херсонській області», яке буде винесено на розгляд Апеляційної ради протягом 5 робочих днів.

Меню