Апеляційна рада з питань розгляду скарг на діяльність управління ДАБІ у Херсонській області розпочала свою роботу

 

28 серпня 2020 року відбулось перше установче засідання Апеляційної ради з питань розгляду скарг на діяльність управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області при Херсонській ОДА. Такий консультативно-дорадчий орган є пілотним проектом для України. Ініціатива з’явилась у ході наради з представниками будівельного бізнесу в рамках візиту заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пані Олени Шуляк на Херсонщину, та вже за тиждень була реалізована обласною державною адміністрацією.

Діятиме Апеляційна рада на час перехідного періоду – від ліквідації ДАБІ та до моменту повноцінного функціонування новостворених структур Державної сервісної служби містобудування України, Державної інспекції містобудування України та Державного агентства з технічного регулювання у містобудуванні України.

Засідання проходило під головуванням голови Херсонської облдержадміністрації Юрія Гусєва за участі нардепів Олени Шуляк, Володимира Іванова та Олексія Ковальова. До складу ради також входять представники правоохоронних органів, управління ДАБІ в Херсонській області та інших установ, діяльність яких відноситься до сфери архітектури, будівництва та містобудування, а також експерти.

Начальник управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації Тетяна Ужвій ознайомила присутніх з повноваженнями новоствореного консультативно-дорадчого органу, форматом роботи ради та очікуваними результатами.

На першому засіданні члени ради вже розглянули перше звернення від представників ТОВ «ТерраТарса Україна» стосовно складнощів у отриманні дозвільного документу. До слова, ТОВ «ТерраТарса Україна» є активним членом Регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу, сплатило понад 250 млн грн податків в бюджети різних рівнів за останні три роки своєї діяльності та є підприємством зі 100% -вим іноземним капіталом.

За результатами засідання народні депутати вирішили взяти питання під особистий контроль та звернутись до центральних органів влади задля урегулювання проблеми і недопущення затримки в отриманні дозвільних документів у подальшому.

Отже, звертаємось до представників бізнесу Херсонщини: у разі виникнення ситуацій, в яких ви вбачаєте порушення ваших законних прав, виявлення фактів порушень термінів отримання дозвільних документів з боку ДАБІ або інших проблемних питань, що виникають під час господарської діяльності, у вас є можливість надіслати відповідні звернення до управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації на електронну пошту invest.inkherson@gmail.com з темою листа «Для Апеляційної ради з питань розгляду скарг на діяльність управління ДАБІ в Херсонській області», яке буде винесено на розгляд Апеляційної ради протягом 5 робочих днів.

2 коментарі.

Меню