Австрійський агрокультурний кластер розглядає можливість створення регіонального освітнього аграрного комплексу

Представники Австрійського Агрокультурного Кластеру (ААК) виявили зацікавленість у співпраці Республіки Австрія та України у напрямках агро- та м’ясомолочної продукції. Метою є створення в Україні зразкового навчально-виробничого центру, прототипом якого буде сільськогосподарський технікум з виробничими потужностями Phyra, який створили у Австрії.

Наразі триває відбір регіону, де такий проєкт буде реалізовано в рамках співпраці з Австрійським Агрокультурним Кластером.

ААК об’єднує найвагоміші австрійські асоціації тваринників, виробників агро- та харчових технологій, а також університети та прикладні вузи в експортний кластер.

Реалізація такого проєкту передбачає створення практично-орієнтованого навчального виробництва. Ідея полягає у створенні ферми великої рогатої худоби, де поєднується фахове навчання та отримання прибутку в якості повноцінного комерційного підприємства. Така модель успішно практикується у Австрії – сільськогосподарський технікуму Phyra з виробничими потужностями функціонує у передмісті Відня.

Базова концепція полягає у сталому веденні ферми великої рогатої худоби з м’ясомолочним виробництвом із залученням симентальської породи корів «Austrian Fleckvіeh» подвійного призначення. Технічне обладнання базується на новітніх цифрових технологіях для тваринництва та виробництва кормів на основі інтелектуальних технологій Smart Farming.

Деталі проєкту викладені у презентації.

Меню