Делегація представників швейної фабрики VID відвідає Республіку Таджикистан для проведення переговорів

Уряд Республіки Таджикистан запросив велику українську швейну компанію «VID» в Душанбе, для проведення переговорів на найвищому рівні, ефективної побудови міжнародних виробничо-економічних відносин в легко-промислової галузі. Візит відбудеться 17 травня 2021 року.

Українська урядова делегація на чолі з заступником міністра МЗС Е.В.Еніним, відправляється в Таджикистан для проведення політичного консультування та ряду переговорів з питань виробництва та переробки бавовни, а також пошиття готової продукції.

До складу делегації увійшов також представник крупного швейного бізнесу Херсонщини – “VID”, на чолі з генеральним директором Ярославом Скрипником.

Українську делегацію зустрічатиме в аеропорту Душанбе Надзвичайний і Уповноважений Посол України в Республіці Таджикистан Серватюк В.Н. і представники уряду Республіки Таджикистан.

Також делегація відвідає місто Худжанд в Республіці Таджикистан.

У ці дні там пройде бізнес-форум.

Запрошені гості, учасники форуму: власники та інвестори міжнародного бізнесу (Україна, Узбекистан, Таджикистан) ознайомляться з виробничими потужностями, площами та обсягами виробництва, які відповідають міжнародним стандартам, для можливості побудови взаємовигідних відносин між країнами-учасниками, у сфері легкої промисловості.

Нагадаємо, що сьогодні ТОВ «Швейна фабрика« ВіД » – це одне з найбільших сучасних швейних підприємств України, що розташоване на 5000 м2 землі в центрі м.Херсон. Загальна площа фабричних будівель – понад 12000 м2, з яких у використанні 1200 м2, що дає можливість для розвитку і зростання. Крім того в області функціонує ще декілька філій.

Меню