Делегація Херсонської області взяла участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

Делегація Херсонської області взяла участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

Новини

Протягом 3-4 жовтня 2019 року делегація Херсонської області на чолі з головою обласної державної адміністрації брала участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь, який цього року проходив у м. Житомирі. Метою форуму стало представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

У рамках форуму відбулось проведення «Круглого столу з питань покращення судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять» під час якого очільник області представив проекти розвитку морських портів та перспективи відновлення водної магістралі Е-40, що дозволить значно збільшити вантажопотоки по річці Дніпро та морям.

Так, на Херсонщині є два морських порти, які працюють та мають великий потенціал для розвитку – Херсонський та Скадовський морські порти. Виробничі потужності Херсонського морського торговельного порту складають до 4.5 мільйони тонн вантажів на рік. Скадовський порт у 2017 році прийняв до 8.4 тисяч тонн при тому, що у 2012 році вантажообіг порту становив 180.8 тисяч тонн.

Реалізація цих проектів сприятиме налагодженню торгових зав’язків з іншими країнами, дозволить експортувати продукцію та об’єднає товарні потоки з Прибалтикою, Скандинавією та країнами Азії.

Меню