Делегація з провінції Зонгулдак завітала на Херсонщину

Делегація з провінції Зонгулдак завітала на Херсонщину

Новини

05 листопада відбулась офіційна зустріч керівництва обласної державної адміністрації з представниками делегації провінції Зонгулдак (Туреччина) на чолі з губернатором провінції Ердоган Бекташ та мером м.Зонгулдак Омер Селім Алан.

Очільник Херсонської області Юрій Гусєв та губернатор турецької провінції Зонгулдак пан Ердоган Бекташ уклали угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво. В рамках угоди передбачено співробітництво у таких галузях: транспорт та торгівля, сільське господарство, промисловість, альтернативна енергетика, науково-технічна та інноваційна сфера, освіта та охорона здоров’я, культура і мистецтво, туризм і спорт, охорона навколишнього природного середовища.

Цей візит відкриє нові можливості для бізнесу Херсонщини оскільки в рамках заходу було також укладено розширену угоду про міжрегіональне співробітництво, яку в рамках зустрічі підписали  президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова, голова правління ТПП провінції Зонгулдак Метін Демір і керівники двох турецьких регіональних палат – ТПП Деврек та ТПП Ереглі. Ця чотиристороння угода передбачає обмін делегаціями, комерційними пропозиціями та проведення спільних заходів за участі бізнес-кіл Херсонщини і регіонів Туреччини.

05 листопада 2019 року представники провінції також відвідали ДП «Скадовський морський торговельний порт». Між портами Скадовськ та Зонгулдак планують поновити поромне сполучення – голова Херсонської ОДА та губернатор провінції Зонгулдак підписали відповідний протокол про наміри співпраці.

Голова торгово-промислової палати Зонгулдака Метін Демір наголосив, що необхідно зробити аналіз стану порту та надати взаємовигідні пропозиції для підприємців та інвесторів.

Крім того, 05 листопада для встановлення прямих бізнес-контактів з представниками підприємств Херсонщини проведено зустріч у форматі B2B за участю бізнесменів провінції Зонгулдак.

Меню