Держенергоефективності пропонує підтримку у реалізації інвестиційних проєктів у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики

З метою реалізації проєктів, що забезпечують зменшення споживання викопних видів палива, сприяють декарбонізації та підвищують рівень енергетичної незалежності України, Держенергоефективності налагодило співпрацю з глобальною мережею Private Financing Advisory Network (PFAN), яка надає безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для підприємців і розробників проєктів у сфері відновлювальної енергетики та адаптації до змін клімату.

Основні завдання PFAN:

– допомога у підготовці та доопрацюванні проєктних документів (бізнес-план, ТЕО, технічний звіт тощо);

– розробка та оптимізація бізнес-моделі та структури фінансування;

– аналіз і доопрацювання проєктів з подальшим сприянням залученню інвестицій.

На сьогодні PFAN відбирає заявки на отримання допомоги у реалізації проєктів з енергоефективності та відновлювальної енергетики. Для того, щоб подати таку заявку, необхідно зареєструватись за посиланням http://climate-invest.fluxx.io/apply/pfan_registration (ознайомитись з рекомендаціями з подання заявки можна тут ).

Додатково нагадуємо про функціонування інтерактивної інвестиційної мапи UAMAP (https://uamap.org.ua/), яку розроблено Держенергоефективности спільно з міжнародними партнерами для інформування потенційних інвесторів про можливості та результати реалізації проєктів на місцевому рівні і сприяння ініціаторам проєктів залучити необхідний фінансовий ресурс.

Для розміщення проєкту реєстрація на сайті UAMAP обов’язкова.

Контактна особа з питань реєстрації проєктів – Світлана Пасічна, тел. +38 (044) 590 54 10, e-mail: uamap@saee.gov.ua, saee.invest@gmail.com.

 

Меню