DESPRO оголошує набір на е-курс «Управління проектами місцевого розвитку 9»

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку-9».

Метою навчання є набуття знань та оволодіння техніками та методами управління проектами для реалізації стратегій сталого розвитку громад. Учасники е-курсу спільно шукатимуть відповіді на запитання як підготувати «правильний» проект на вимогу громади, перейматимуть досвід колег, генеруватимуть нові ідеї для проектів розвитку, а також стануть частиною «Спільноти практик: сталий розвиток», що нараховує майже 8 тисяч учасників з усієї України.

Навчання – безкоштовне; кількість осіб для участі від однієї установи чи організації – необмежена. Все, що необхідно для навчання: мати регулярний доступ до Інтернет та електронну поштову скриньку, готовність навчатися принаймні годину на день, а також ділитися досвідом реалізації своїх проектів.

  • Тривалість навчання за програмою е-курсу: 1 листопада – 5 грудня 2019 року
  • Зарахування на е-курс буде відкрито з 20 жовтня до 5 листопада 2019 року

Щоб стати учасником е-курсу «Управління проектами місцевого розвитку-9» необхідно зареєструватися у Спільноті практики. Для цього перейдіть за посиланням  http://udl.despro.org.ua та у правому верхньому куті сторінки натисніть кнопку «Вхід» і створіть новий обліковий запис учасника. При реєстрації на зазначену Вами адресу електронної пошти надійде інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. Якщо Вам не вдасться зареєструватися самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою: udlsystem@udl.org.ua.

Меню