Для активних громадян Голопристанського району проведено навчання з написання грантових проектів

Для активних громадян Голопристанського району проведено навчання з написання грантових проектів

Новини

11 червня 2019 року в с.Бехтери Голопристанського району відбувся тренінг з написання грантових проектів за участю керівників освітніх та дошкільних закладів, представників органів місцевого самоврядування району.

Департаментом інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації ознайомлено учасників з основами залучення міжнародної технічної допомоги, практичним досвідом підготовки проектів, донорськими організаціями та можливостями для залучення додаткових ресурсів.

Крім того, для учасників тренінгу проведено навчання з написання проектів, а саме ознайомлено зі складовими проектної заявки, фінансовою частиною проекту, моніторингом та оцінкою проекту тощо.

За результатами тренінгу учасники зможуть підготувати свої проекти розвитку та подати на грантові конкурси для вирішення місцевих проблем.

На сьогодні, міжнародні організації, іноземні уряди та агентства з розвитку надають велику за обсягами та дуже важливу для подальшого розвитку країни підтримку.

Грантова діяльність та залучення позабюджетних коштів можуть стати суттєвим джерелом додаткових фінансів для реалізації проектів розвитку територій.

Меню