ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ

Новини

У Польщі 16 травня 2019 року відбудеться ювілейний X Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі» у м. Варшава, метою проведення якого є створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростання притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку.

Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща та за підтримки Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Організатори форуму – Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON.

Співорганізатори заходу: Конфедерація Роботодавців Lewiatan, Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі та Державна інноваційна фінансово-кредитна установа.

Під час цьогорічного форуму у Варшаві заплановано обговорити зміни в динаміці розвитку торговельно-економічної співпраці України та Польщі, перспективи реалізації спільних дорожніх інфраструктурних проектів, проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері будівництва і нерухомості, останні новинки у сфері будівельних матеріалів та інше. Окрема сесія форуму буде присвячена фінансовим інструментам та IT-рішенням для бізнесу. Також організаторами передбачено проведення зустрічей у форматі В2В.

До участі у даному заході запрошуються представники бізнесу Херсонської області, які зацікавлені в експорті своєї продукції на європейські ринки та шукають іноземних партнерів.

Місце проведення: Міністерство Інвестиції і Розвитку, Зала Кінова,  пл. Тшех Кшижи, 3/5, 05-077 Варшава (вхід з вулиці Вспульна, 2/4).

Додаткова інформація про проведення зазначеного заходу, умови реєстрації та програму проведення форуму доступна за посиланням.

Контактна особа: Олена Вакулік, тел.: +380 (44) 238 09 44, e-mail: office@ukrbizpol.org.

Меню