Запрошуємо до участі в Українсько- чеському бізнес-форумі, який відбудеться 11 березня 2020 року!

Запрошуємо до участі в Українсько- чеському бізнес-форумі, який відбудеться 11 березня 2020 року!

Новини

11 березня 2020 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум (м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать: промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

Компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Тож запрошуємо відвідати Українсько-чеський бізнес-форум для налагодження кооперації із Чеською Республікою!

Для уточнення детальної інформації можна звертатись до організаторів заходу за телефоном (044) 461 98 07/08 або електронною поштою zva-zed@ucci.org.ua.

Меню