СТВОРЕННЯ В УЗБЕКИСТАНІ СПІЛЬНИХ УКРАЇНСЬКО-УЗБЕЦЬКИХ АГРОПІДПРИЄМСТВ

21 січня 2021 року об 11:00 за київським часом відбудеться відеоконференція з метою опрацювання можливості створення в Узбекистані спільних агропідприємств із виробництва комбікормів і використання земельних ресурсів в Україні для виробництва м’ясомолочної продукції.

 

У зв’язку із стрімко зростаючим населенням РУ (станом на 01.10.2020 р. – 34,8 млн осіб, а за прогнозами ООН у 2050 р. населення Узбекистану становитиме понад 41 млн осіб) питання забезпечення продовольчої безпеки країни є одним з пріоритетних напрямів керівництва держави. Значна деградація грунтів, недостатня кількість пасовищ, обмеженість водних ресурсів спонукають до пошуку партнерів-постачальників агропродукції.

Створення спільних українсько-узбецьких агрохолдингів може бути перспективним напрямом двостороннього співробітництва та сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій з Узбекистану в українську економіку, суттєво зміцнить двосторонню економічну та політичну взаємодію.

Запрошуємо до участі провідних українських агропромислових підприємств, які зацікавлені у створенні спільних українсько-узбецьких підприємств та залученні додаткових інвестицій та створення передумов щодо нарощування обсягів експорту продукції до Узбекистану.

Формат зустрічі – онлайн. Зустріч у форматі онлайн відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Робоча мова: російська.

Вартість – 360 грн за 1 компанію вкл ПДВ

Є можливість стати партнерами заходу та виступити з презентацією про компанію.

Контакти для довідок:

Анна Любима (ast-ier@ucci.org.uadept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09)

Акредитація ЗМІ – vip-pr@ucci.org.ua (Прес-служба залишає за собою право відмовити у акредитації)

Меню