Грантовий конкурс партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19

Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошують конкурс партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19 на території Україні. Конкурс відбувається в рамках реалізації спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

До участі запрошуються недержавні організації у партнерстві з (НУО), бізнесом та / або місцевими органами влади, які об’єднали зусилля з метою реалізації економічних та соціальних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії коронавірусу в Україні.

Пріоритет буде надаватись ініціативам, які націлені на розширення економічних прав і можливостей жінок та задоволення потреб найбільш вразливого та постраждалого населення з обмеженими можливостями, людей похилого віку, сільського населення.

Активності запропоновані для імплементації, як частина проєктних пропозицій, можуть включати, але не обмежуватися визначенням соціально-економічних потреб регіону, інноваційні рішення у сфері соціально-економічного розвитку, освіти, працевлаштування, охорони здоров’я, міського проектування та залучення громад, які сприяють підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії COVID-19.

Сума наданого гранту буде варіюватися від 600 000,00 грн до                                     800 000,00 грн. Заявники мають підтвердити співфінансування у розмірі 50% від загального бюджету проєкту. Тривалість запропонованих проєктів не має перевищувати шість місяців.

Кінцевий термін подання заявок: 11 вересня 2020 року.

Детальна інформація про умови конкурсу подана на офіційній сторінці ПРООН в Україні “Конкурс партнерських соціально-економічних проєктів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19” за посиланням – https://bit.ly/UNDP_SIDA_2020-21.

                                      

 

Меню