ХЕРСОНЩИНА АКТИВІЗУЄ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ЗВ’ЯЗКИ З ЄГИПТОМ

З метою сприяння розвитку українсько-єгипетських ділових і торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошуку та втіленню оптимальних моделей і форм ділового співробітництва, а також налагодження двосторонньої інноваційно-інвестиційної кооперації обласна державна адміністрація інтенсифікує співробітництво між Херсонщиною та губернаторствами Арабської Республіки Єгипет.

За ініціативи управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації та за сприяння Українсько-Єгипетської ділової ради триває підготовка до проведення онлайн-конференції між зацікавленими підприємствами Херсонщини та Єгипту.

Найбільш перспективними напрямами партнерської діяльності є спільна участь у міжнародних тендерах та науково-технічне і виробниче співробітництво, зокрема:

1) фармацевтична галузь;

2) спільні проєкти в галузі медицини та медичний туризм;

3) впровадження енергетичних проєктів з використанням альтернативних джерел енергії;

4) проєкти в сфері сільського господарства (переробка сільгосппродукції, впровадження нових технологій);

5) інфраструктурні проєкти (проектування та будівництво доріг, аеропортів);

6) екологічні проєкти (очищення води, стоків; зменшення шкідливих викидів, рекреація землі);

7) науковий туризм (обмін досвідом у науковій сфері, в області інновацій і винаходів; створення науково-дослідних інститутів).

Актуальність запланованого заходу визначається наявністю попиту на урізноманітнення товарних груп експорту області, адже за результатами січня – листопада 2020 року обсяг експорту херсонської продукції до Єгипту склав майже 2 млн дол. США, а основу товарної структури складали зернові культури, деревина і вироби з деревини.

У разі зацікавленості прохання звертатись за телефоном (0552) 22 30 39 або на електронну адресу kherson.zed@ukr.net.

Довідково:

Основна мета діяльності Ради – пошук нових можливостей, сприяння розширенню та зміцненню ділових зв’язків між компаніями України та Єгипту.

Українсько-Єгипетська ділова рада підтримує постійний зв’язок з Асоціацію бізнесменів, Торгово-промисловою палатою Єгипту та її членами.

Меню