Херсонщина продовжує співпрацю з естонсько-українською програмою «Стійка Україна»

 

Херсонщина продовжує співпрацю з естонсько-українською програмою «Стійка Україна»Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко провів зустріч з керівником програми «Стійка Україна» Дмитром Теперіком та координатором програми Іллєю Мірошкіним. Під час зустрічі сторони обговорили питання посилення стійкості громад півдня і сходу України до токсичних інформаційних впливів та когнітивних загроз.

У 8 областях України, а саме у містах Маріуполі, Сумах, Херсоні, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Запоріжжі, заплановано дослідження конфліктогенних питань у суспільстві, проведення кризових симуляційних навчань, а також – організація навчальних візитів до Естонії. Учасники проєкту здобудуть навички кризової та стратегічної комунікації.

 

Микола Якименко зазначив: «Важливо об’єднати зусилля для посилення стійкості громад та стабілізації політичної та економічної ситуації в регіоні. Впевнений, що завдяки нашій співпраці ми зможемо досягти позитивних результатів. Херсонська облдержадміністрація готова надавати всебічну підтримку для реалізації програми в Херсонській області».

Директор проєкту «Стійка Україна» Дмитро Теперік зазначив, що програма включає в себе проведення міжсекторальних кризових навчань, які пов’язані з національною стійкістю у розрізі інформаційної безпеки, кризової та стратегічної комунікації, що відбудуться у восьми містах України, зокрема у Херсоні. Узагальнені результати навчань будуть представлені на загальнонаціональному рівні.

 

Довідково:

Програма “Стійка Україна” має на меті впровадження стандартів виміру стійкості українського суспільства та постійне вдосконалення даної системи. Дана програма впроваджується Міжнародним Центром Оборони та Безпеки (ICDS) з 2016 року за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора з питань допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках восьмого раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

Меню