Херсонщина та турецька провінція Текірдаг налагоджують співпрацю

Херсонщина та турецька провінція Текірдаг налагоджують співпрацю

ТОП, Новини

Херсонщина та турецька провінція Текірдаг налагоджують співпрацю

13 лютого в рамках офіційного візиту делегації Херсонської області до Туреччини відбулась зустріч з губернатором та керівництвом адміністрації провінції Текірдаг.

В ході зустрічі голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв представив економічні перспективи та інвестиційні проекти Херсонщини. Керівники обох адміністрацій домовились укласти міжрегіональну угоду про співробітництво під час наступної зустрічі, що посилить статус економічних зв’язків, дасть поштовх для спільних проектів.

Провінція Текірдаг має аграрну специфіку, як і Херсонщина, омивається Мармуровим морем, є невелика берегова лінія Чорного моря, також в регіоні розвинена туристична індустрія та розташований потужний морський порт з логістичним центром Asyaport.

Делегація з Херсонщини відвідала Asyaport. там було представлено Скадовський морський торговельний порт як один з перспективних транспортних проєктів області. Даний об’єкт наразі включено до переліку об’єктів, які підлягають приватизації. Керівництво Asyaport висловило зацікавленість у порті та перспективах його розвитку.

Меню