Херсонщина та жупанії Хорватії налагоджують співробітництво

Херсонщина та жупанії Хорватії налагоджують співробітництво

Новини

16 червня 2020 року на запрошення Посольства України в Республіці Хорватія презентовано перспективні інвестиційні проєкти та потенціал Херсонщини в рамках онлайн-зустрічі «Співпраця в галузі інвестицій між Україною та Хорватією: міжрегіональний розріз». Захід присвячено обговоренню інвестиційних можливостей регіонів обох країн та подальшому посиленню економічних зв’язків.

В онлайн-зустрічі взяли участь представники влади та бізнесу різних українських областей та хорватських округів.

З вітальними словами виступили Надзвичайний та Повноважний Посол України в Хорватській Республіці Василь Кирилич та інвестиційний радник Офісу державного секретаря, Міністерства економіки, підприємництва та виробництва Республіки Хорватія Дамір Новаковіч.

В рамках заходу голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв та начальник управління «Офіс обслуговування інвесторів» ХОДА Тетяна Ужвій презентували інвестиційні можливості Херсонщини та висловили сподівання на подальше налагодження контактів з представниками хорватських бізнес-кіл.

 

Окрім Херсонської області в заході взяли участь керівництво Чернігівської та Рівненської ОДА, а також представники Задарської, Приморсько-Горанської та Меджимурської жупаній.

                                                                                               

У разі зацікавленості встановлення контактів з представниками хорватських бізнес-кіл просимо звертатись до управління «Офіс обслуговування інвесторів», тел. 22 57 68, e-mail: invest.inkherson@gmail.com.

Меню