Херсонська обласна державна адміністрація братиме участь у розробці Мультидонорського фонду

02 червня 2021 року відбувся онлайн-брифінг щодо створення Мультидонорського фонду, організованого Посольством Великої Британії в Україні. Участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації М.Якименко, директор установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області» О.Фадєєва та представники управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації.

Під час заходу Посольство Великої Британії в Україні презентувало концепцію та ідею створення Мультидонорського фонду, сферу його роботи, та особливості розробки.

Призначення Фонду – підтримка амбіцій уряду України у зосередженні уваги на задоволенні довгострокових потреб у стабілізації громад, що постраждали від конфлікту.

Через Фонд регіони зможуть отримати фінансову та технічну підтримку для реалізації різних проєктів за такими напрямами, як покращення адміністративних, медичних, освітніх, комунальних послуг, соціально-економічний розвиток тощо.

Планується, що до участі у Фонді буде залучено 8 областей: Херсонська, Одеська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська та Дніпропетровська.

Херсонська обласна державна адміністрація  підтримує ініціативу щодо створення Фонду, адже це надасть нових можливостей для розвитку громад.

Меню