Херсонська область стала пілотною для вдосконалення фінансування Цілей сталого розвитку

У рамках започаткування роботи Проекту ООН з фінансування Цілей сталого розвитку (ЦСР) 08 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулась перша робоча зустріч з представниками проекту та обласної державної адміністрації для обговорення відповідних напрямків та планів роботи.

Херсонська область була обрана пілотною для впровадження проекту. Обласна державна адміністрація має успішний досвід співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) щодо досягнення Цілей сталого розвитку та висловила готовність бути реципієнтом проекту.

Керівник проекту Назар Гром ознайомив учасників із завданнями та цілями проекту і зазначив, що врахування ЦСР є важливим питанням в розробці відповідних прогнозних і програмних документів та проектів, а також політики, плануванні, бюджетуванні, моніторингу й оцінюванні на національному та місцевому рівнях.

На зустрічі було обговорено подальший план дій та зазначено про необхідність створення при обласній державній адміністрації робочої групи для  ефективного впровадження проекту.

Результатом втілення проекту стануть кращі способи управління наявними та потенційними, фінансовими потоками для реалізації стратегічних змін, спрямованих на посилення узгодження наявних ресурсів з довгостроковими пріоритетами розвитку.

Меню