Херсонська регіональна рада інвесторів та з питань захисту бізнесу провела перше засідання в оновленому складі

22 квітня Херсонська регіональна рада інвесторів та з питань захисту бізнесу провела перше засідання в оновленому складі у режимі онлайн під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Якименка.

У рамках засідання були розглянуті нагальні питання провадження інвестиційної діяльності суб’єктами господарювання Херсонщини, зокрема питання приєднання підприємств області до електромережі, тарифів на послуги АТ «Укрзалізниця» та перевантаження міських доріг.

До засідання в рамках робочого візиту до Херсонської області долучився Костянтин Кошеленко, заступник голови Фонду державного майна України, який представив присутнім «Інвестиційне меню Херсонської області» – каталог об’єктів малої приватизації, розроблений спеціально для приватного інвестора з повною інформацією про майнові комплекси державних підприємств регіону, що пропонуються сьогодні до продажу на аукціоні.

Вже сьогодні мала приватизація приносить додаткові надходження до бюджету і дає можливість бізнесу придбати перспективні об’єкти державної власності на прозорих і зрозумілих умовах.

У ході засідання також обговорено перспективи співробітництва української та швейцарської бізнес-спільнот за умов подолання наслідків карантинних обмежень.

Так, президент Українсько-Швейцарської Бізнес Асоціації Дмитро Сіденко презентував членам ради завдання установи, які полягають у підтримці та просуванні інтересів українських компаній на ринку Швейцарії, збільшенню обігу товарів і послуг, зменшенню торгівельних бар’єрів між країнами.

З метою підтвердження намірів щодо співпраці між Херсонською ОДА та Українсько-Швейцарською Бізнес Асоціацією у напрямку посилення взаємовигідного співробітництва між представниками бізнесу двох країн підписано відповідний меморандум.

Меню