Інвестори Херсонщини фінансують соціальні проекти

Інвестори Херсонщини фінансують соціальні проекти

Новини

30 липня відбулась робоча зустріч керівництва органів влади Чаплинського району з директором ТОВ «Сивашенергопром» Немченком Андрієм Миколайовичем та представниками POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine. Також були присутні місцеві депутати, члени виконавчого комітету та громадськість.

Нагадаємо, що зараз ведеться реалізація проекту вітрової енергетики «Сиваш», впровадження якого здійснюється відповідно до Меморандуму про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та норвезькою компанією NBT AS, підписаного у рамках Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти».

Під час робочої зустрічі директор ТОВ «Сивашенергопром» представив Програму корпоративної соціальної відповідальності товариства. Пріоритетними напрямами діяльності з реалізації зазначеної Програми є:

  • підтримка освітніх програм і програм розвитку особистості, професійна орієнтація, покращення доступу до освіти та забезпечення доступу до освіти для соціально вразливих груп населення;
  • підтримка сектору охорони здоров’я з метою створення нових можливостей для громади у сфері доступу до високоякісних медичних послуг;
  • інвестиції в інфраструктуру водопостачання та управляння відходами;
  • створення тимчасових та постійних можливостей для працевлаштування на етапах будівництва та експлуатації вітрових електростанцій.

Андрій Немченко ознайомив присутніх з розмірами фінансування проектів:

– максимальний обсяг фінансування становить 450 000 грн. на один проект / рік на громаду;

– інші проекти можуть бути профінансовані до 100 000 грн. на один проект.

Остаточне рішення щодо фінансування проектів затверджується Дирекцією ТОВ «Сивашенергопром».

Всі отримані заявки на фінансування будуть розглядатися щоквартально на зустрічах зацікавлених сторін у такому складі:

– Дирекція ТОВ «Сивашенергопром»;

– консультант ТОВ «Сивашенергопром» з питань екології та охорони навколишнього середовища;

– представник райдержадміністрації;

– представник районної ради;

– представник органу влади громади;

– представник громадської організації громади;

Після погодження заявки Заявник розробляє технічну документацію, технічне завдання, план закупівель в залежності від обсягів діяльності за погодженою заявкою.

Григорівська сільрада вже подала на розгляд Дирекції ТОВ «Сивашенергопром» проект «Будівництво вуличного освітлення в с. Григорівка по вул. Пушкіна, частково вул. Шкільна, частково вул. Толстого, частково просп. Новікова». Загальна кошторисна вартість проекту у цінах поточного року складає – 611 969 грн. Використання коштів за даним проектом здійснювалось на загальну суму 38 430 грн. (з бюджету Григорівської сільської ради здійснювали оплату за проектно-вишукувальні роботи). Залишкова вартість будівельних робіт складає – 573 539 грн., з яких 300 000 грн. оплатить POWERCHІNA Syvash Wind Power Project in Ukraine, 273 539 грн. – за рахунок фінансування ТОВ «Сивашенергопром».

Більш детально з інформацією про хід робочої зустрічі можна ознайомитись на сайті Григорівської сільської ради http://grygorivska-gromada.gov.ua у розділі новин.

Меню