Інвестори зацікавлені вітроенергетичним потенціалом Херсонщини

Завдяки вигідному географічному розташуванню, Херсонська область посідає одне з лідируючих місць за потенціалом виробництва вітрової енергетики в Україні. Саме тому, інвестори розглядають Херсонщину як майданчик для реалізації проектів і сфері відновлювальної енергетики.

26 червня 2018 року відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Рищука Є.М. з інвесторами та представниками компанії
ТОВ «Дніпро-Бузька ВЕС».

ТОВ «Дніпро-Бузька ВЕС» планує реалізувати масштабний інвестиційний проект на території с.Олександрівка Білозерського району Херсонської області, а саме будівництво вітрового парку потужністю 110 МВт.

Так, для підтвердження намірів в рамках Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який відбувся 29-30 вересня 2017 року укладено меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».

Крім того, з метою супроводження та реалізації проекту розпорядженням голови обласної державної адміністрації створено робочу групу за участю керівництва ОДА та представників територіальних органів влади.

Наразі узгоджуються питання фінансування проекту спільно з європейськими  фінансовими інституціями, після чого буде дано старт будівництву.

Запуск вітрової електростанції планується наприкінці 2019 року, орієнтовний  обсяг інвестицій – 150 млн євро.

Меню