Херсонщина підтверджує імідж інвестиційно привабливого регіону!

Херсонщина підтверджує імідж інвестиційно привабливого регіону!

Новини

Директором Департаменту інвестиційної діяльності та промислової політики обласної державної адміністрації Тетяною Ужвій презентовано вектори розвитку інвестиційної діяльності Херсонщини у 2019 році та підсумки 2018 року в рамках колегії обласної державної адміністрації.

За результатами 9 місяців поточного року в область залучено 3,7 млрд грн, що складає 100% минулорічного показника.

Локомотивним напрямом реалізації інвестиційної діяльності залишається альтернативна енергетика, будуються нові туристичні комплекси, розширюються виробничі потужності аграрних підприємств. До кінця року буде реалізовано 36 інвестиційних проектів загальною вартістю близько 6,4 млрд грн у різних галузях економіки, буде створено 740 робочих місця. За рахунок цих  проектів індекс капітальних інвестицій зросте на 3,3%.

У 2019 році з урахуванням планових інвестиційних проектів темп зростання обсягів капітальних інвестицій планується на рівні 119,3%, що в абсолютному вимірі складе 9,65 млрд грн завдяки запланованої реалізації 28 проектів бюджетом майже 5 млрд грн, зокрема будівництво 4-х потужних вітропарків Дніпро-Бузької, Сиваської, Овер’янівської та Каланчацької ВЕС, вартість яких оцінюється у майже 760 млн євро. Загалом, у наступному році планується реалізувати 32 інвестиційні проекти. Загальна кількість новостворених робочих місць становитиме близько 700 осіб.

Одним із пріоритетних проектів у сфері розвитку туристичної індустрії та створення якісно нової курортної території є розбудова Чорноморського узбережжя на території Скадовського та Голопристанського районів, зокрема забезпечення берегоукріплення та розвиток інженерної інфраструктури.

Крім того, супроводжуватиметься проект будівництва спеціалізованого гирлового порту в Білозерському районі, який є ключовим елементом та майбутнім хабом нового водного шляху, що поєднає країни Чорноморського басейну з Республікою Білорусь та країнами Європи по річці Дніпро.

Меню