Конкурсний відбір найкращих практичних проектів світу для вирішення найбільших викликів сучасного суспільства

Конкурсний відбір найкращих практичних проектів світу для вирішення найбільших викликів сучасного суспільства

Новини

З метою ефективного вирішення проблемних питань сучасного світу організатори Міжнародної виставки «ЕКСПО-2020» розпочали відбір проектів для програми Global Best Practice Programme, метою якої є сприяння широкому поширенню інформації про проекти, завдяки реалізації яких отримані відчутні результати у вирішенні найбільших світових викликів, досягненні цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, що можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу. Переможці відбору зможуть презентувати свої проекти упродовж роботи виставки «ЕКСПО-2020», яка проходитиме з 20 жовтня 2020 року до 10 квітня 2021 року в м. Дубаї.

Основна тема виставки – «Об’єднуючи розуми, створюємо майбутнє». Цей захід буде присвячений пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього та обіцяє стати наймасштабнішою виставковою подією у світі, яку, як очікується, відвідає близько 25 мільйонів осіб з різних країн світу.

Оргкомітет «ЕКСПО-2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

  • інклюзивне та дієве надання послуг (надійне надання послуг у міських, приміських та сільських районах, а також у таких непостійних середовищах як неформальні, кочові, аварійні, біженські поселення та поселення, які виникли внаслідок катастроф);
  • засоби до існування та розвиток підприємств (сприяння альтернативним можливостям зайнятості та доходів, працевлаштуванню жінок, конкурентоспроможної продукції та послуг, а також поліпшення доступу до ринку);
  • життєздатні середовища існування (покращення захисту людських, економічних та природних ресурсів в міських, сільських та непостійних середовищах);
  • соціальний розвиток (надійні, доступні та належні системи охорони здоров’я, освіти та надання послуг);

харчова та енергетична безпека, доступ до питної води (раціональне споживання та управління ресурсами для кращого задоволення зростаючих потреб населення світу у воді, продовольстві та енергії).

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, представники бізнесу, неурядові організації, представники академічних кіл та громадянського суспільства.

Подати заявку на участь у відборі проектів можна до 30 червня 2019 року за посиланням: www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme.

Додаткова інформація про програму доступна на офіційній сторінці виставки «ЕКСПО-2020» https://bpp.expo2020dubai.com/ або за посиланнями:

www.expo2020dubai.com/en/whats-new/expo-stories/20181127-bpp ;

www.youtube.com/watch?v=8-dbRPu5doU&feature=youtu.be.

Меню