Консультативна місія ЄС з безпеки відвідала Херсонську область

Сьогодні відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Якименка М.М. з представниками Одеського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС).

Старший радник з питань правоохоронної діяльності КМЄС Георгіос Покас розказав про пріоритети роботи місії та можливі напрями співпраці.

З 2014 року Консультативна місія Європейського Союзу надає допомогу державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки.

З 01 червня 2021 року місія розширила свою діяльність також і на Херсонську область.

Під час зустрічі були обговорені можливості проведення стратегічних консультацій, тренінгів, а також наставництво і надання технічної допомоги з питань безпеки.

Крім того, обговорено питання щодо розробки Стратегії громадської безпеки для Херсонської області, яка буде спрямована на вирішення місцевих питань: скоординоване планування та реагування правоохоронних органів, місцевої влади  та громадянського суспільства на безпекові виклики.

 

Меню