Відбулось засідання Наглядової ради проекту ІТС «Сприяння виходу мсп плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості»

20 червня 2018 року в Херсонській Торгово-промисловій палаті пройшло друге засідання Наглядової ради в рамках проекту Міжнародного торгового центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості».

У заході взяли участь Перший секретар Посольства Швеції в Україні Даніель Грунвіус, Регіональний радник з питань розвитку торгівлі, Офіс по роботі з країнами Східної Європи і Центральної Азії, ІТС Армен Заргарян, Національний менеджер проекту ІТС Альона Коломойцева, керівник напряму бізнес можливостей Офісу з просування експорту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Марія Шевчук, представники департаментів інвестиційної та промислової політики, агропромислового розвитку облдержадміністрації, представники Херсонської Торгово-промислової палати, а також виробники й переробники області, які обговорювали шляхи розвитку плодоовочевого сектору, його конкурентоспроможність і здатність інтегруватися в національні й глобальні ланцюжки створення вартості.

Координатор проекту Армен Заргарян і національний менеджер проекту Альона Коломойцева презентували звіт про роботу Проекту за попередній період та план заходів на 2018 – 2019 рр. В ході виступів було наголошено на значущості проведених досліджень ринку півдня України, а також тренінгах для організацій з підтримки бізнесу, покликаних сприяти наданню якісних послуг малому та середньому бізнесу та виведенню досвідчених виробників і переробників на цільові ринки, зокрема ринки Європейського Союзу.

Учасники засідання поділилися досвідом, отриманим у ході відвідання та участі в ярмарках Fruit Logistica (м. Берлін, Німеччина), GulfFood (м. Дубай, ОАЕ). Оголошено наступні виставки та тренінги, заплановані на 2018-2019 рр., в тому числі участь у заходах форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018», порушено питання розвитку підприємств і виходу продукції на експорт шляхом отримання міжнародних сертифікатів, таких як GLOBAL GAP, HACCP тощо.

Меню