Між Україною та Туреччиною розпочато переговори щодо відновлення авіаційного сполучення та туристичних подорожей

25 травня відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Гюльдере.

Відповідно до інформації від МЗС України, за підсумками зустрічі було домовлено започаткувати процедури, пов’язані з відновленням авіасполучення між Україною та Туреччиною, а також переговорного процесу між компетентними органами влади двох країни стосовно туристичних подорожей.

Окрема увага була приділена реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Президента Туреччини Р.Т.Ердогана в Україну 3 лютого поточного року, зокрема, масштабних інфраструктурних проєктів в Україні та будівництва житла в Херсонській області для вимушених переселенців, які залишили територію тимчасово окупованої АР Крим.

Дипломати також домовились активізувати наявні консультаційні механізми на рівні МЗС та інших профільних міністерств та відомств України та Туреччини, забезпечити належну підготовку та проведення наступного засідання Спільної економічної комісії, розпочати планування обміну візитів на період після зняття карантинних обмежень.

 

 

Меню