Міжнародна фінансова корпорація долучається до реалізації проектів державно-приватного партнерства в Херсонській області

Міжнародна фінансова корпорація долучається до реалізації проектів державно-приватного партнерства в Херсонській області

Новини

2 жовтня 2019 року відбулась зустріч керівництва області з представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC), метою проведення якої було обговорення потенційних сфер співпраці та можливості об’єднання зусиль в процесі реалізації пріоритетних інвестиційних проектів області. У ході зустрічі представники IFC розповіли про інвестиційні та консультативні послуги корпорації для муніципальних клієнтів, які надаються для реалізації проектів на засадах державно-приватного партнерства (ДПП) у сферах енергетики, транспорту, комунальних послуг, сільського господарства та охорони здоров’я.

Очільники області та найбільших міст Херсонщини поділилися поточними проблемами у галузях інфраструктури, житлово-комунального господарства й охорони здоров’я та представили проекти, реалізація яких на умовах ДПП сприяла би вирішенню зазначених питань.

Окрему увагу було приділено проектам концесії міжнародного аеропорту «Херсон», автомобільних доріг, модернізації очисних споруд на Херсонщині, модернізації зрошувальної системи області та оснащення лікарень сучасним обладнанням.

У підсумку були визначені ключові проекти Херсонщини, які будуть детально аналізуватись IFC з метою їх подальшої реалізації.

Нагадаємо, що IFC – це міжнародна фінансова організація, яка сприяє розвитку приватного сектору. IFC входить до Групи Світового Банку, надає послуги з підготовки проектів ДПП, допомагаючи урядам різних країн світу у технічній, юридичній та фінансовій структуризації проектів, підготовці техніко-економічних обґрунтувань та проведенні прозорих і конкурентних процедур відбору кваліфікованих приватних партнерів та інвесторів.

Зараз спеціалісти IFC вже супроводжують пілотні проекти з передачі в концесію двох українських морських портів Ольвія та Херсон.

Меню