Можливості розвитку українсько-турецьких торговельних відносин обговорили на бізнес-форумі у Херсоні

10 вересня на території Херсонського морського торговельного порту відбувся перший бізнес форум «Україна-Туреччина: партнерство без кордонів». Захід організовано ТОВ «Агропродукт-Херсон», Турецькою асоціацією виробників кормів «TÜRKİYEM-BİR» і ТОВ «Херсонський Порт» за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської міської ради.

До участі у форумі долучились фермери Херсонщини, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, турецькі виробники комбікормів.

На заході презентовано інвестиційний потенціал Херсонщини, зокрема у сфері агропромислового комплексу, перспективи розвитку портової інфраструктури з урахуванням активізації торгівлі між Туреччиною та Україною, амбітні плани турецьких бізнесменів та перші успішні кейси залучення турецьких інвестицій в економіку області.

Одним з таких яскравих прикладів є ТОВ «Агропродукт-Херсон» – завод з виробництва комбікормів, який експортує свою продукцію до Туреччини та країн Близького Сходу. Обсяг інвестицій склав 10 млн дол. США.

У рамках форуму також проведено В2В зустріч представників турецької та української бізнес-спільноти для обговорення можливостей налагодження плідної співпраці та обміну думок щодо подальшого економічного розвитку двох країн.

 

Меню