На Херсонщині триває будівництво амбулаторій

Розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, зокрема будівництво амбулаторій, обговорили  під час селекторної наради, яка відбулася під головуванням очільника Херсонщини Сергія Козиря. Так, за словами  заступника голови облдержадміністрації Едуарда Науменка, в області, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, здійснюється реалізація першочергових  26 амбулаторій.

«На даний час завершено будівництво, отримано декларації про готовність до експлуатації 13 амбулаторій. Частину з них вже передано балансоутримувачам. Із 100%-м ступенем будівельної готовності 9 амбулаторій», – зазначив Едуард Науменко.

У зв’язку із невиконанням договірних зобов’язань по 4 амбулаторіям тривають судові розгляди справ.

За словами директора Департаменту інфраструктури ОДА Романа Діденка, наразі є потреба у співфінансуванні по 10 об’єктах будівництва. З них 5 об’єктів – із 100% ступенем будівельної готовності.

На сьогодні місцевими бюджетами передбачено виділення коштів співфінансування на будівництво амбулаторій та зазначене питання виноситься на розгляд чергової сесії обласної ради.

Меню