На Херсонщині відкрито І чергу заводу з виробництва рідких добрив ТОВ «ТерраТарса Україна»

На Херсонщині відкрито І чергу заводу з виробництва рідких добрив ТОВ «ТерраТарса Україна»

Новини

13 грудня 2018 року в м.Каховка урочисто відкрито І чергу виробничих потужностей з приготування  рідких мінеральних добрив ТОВ «ТерраТарса Україна».

У вересні цього року був символічний старт цього проекту. Сьогодні завод має потужність 60 тис літрів в день (3 млн літрів на рік), 100 тис. літрів буферного зберігання. Виробничий процес повністю автоматизований.

Крім того, йде будівельний процес другої частини, відкриття якої заплановано на наступний рік. Компанія вже вклала понад 1 млн доларів, а за 2018 рік нею було сплачено до бюджетів різного рівня понад 82 млн грн податків. Підприємство забезпечило 75 робочих місць жителям Херсонщини з високою заробітною платою.

В рамках цьогорічного Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся 21 вересня 2018 року у м.Київ, між обласною державною адміністрацією та ТОВ «ТерраТарса Україна» підписано Меморандум про співпрацю. Крім того, створено робочу групу при обласній державній адміністрації з супроводження зазначеного інвестиційного проекту. До складу входять представники місцевих органів влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Довідково: ТОВ «ТерраТарса Україна» – компанія зі 100% голландськими інвестиціями (900 тис євро). Засновник – «TerraTarsa B.V.» (Нідерланди).

Товариство є лідером в Україні з постачання хімічно чистих добрив, і провідним постачальником комплексних високотехнологічних рішень для інтенсивного вирощування сільськогосподарських культур як на український ринок, так і на ринки сусідніх країн. Основне виробництво розташоване в Нідерландах. Експорт добрив здійснюється у 74 країни. У 2015 році було прийнято рішення щодо будівництва нового виробництва в Херсонській області.

У вересні 2017 року в Каховці було відкрито агрохімічну лабораторію «Терралаб» –  це єдина в Україні лабораторія, яка може зробити аналізи ґрунтів, води, добрив та рослин на рівні найсучасніших лабораторій Америки й Германії. Обсяг інвестицій – 500 тис доларів США.

Меню