На Херсонщині відкрито Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів

Сьогодні, в Херсонському національному технічному університеті відбулось офіційне відкриття Регіонального акселератора GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області, який створено за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) в рамках Глобальної інноваційної програми екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України (GCIP Ukraine) та Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Метою Регіонального акселератора є підтримка стартап-проєктів, які спрямовані на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та результатом яких є скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Під час заходу національним координатором проєкту GCIP Ukraine Ігорем Кирильчуком було оголошено про Перший конкурс стартап-проєктів, який триватиме до 30 вересня 2021 року.

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Що очікує учасників конкурсу:

  • Навчання півфіналістів у Бізнес-академії з основ підприємництва, маркетингу, ділових комунікацій. Знайомство з новітніми методиками бізнес-управління.
  • Можливість отримати консультації щодо маркетингової діяльності, побудови бізнес-моделі та створення презентацій для інвесторів.
  • Можливість налагодити зв’язки з підприємцями Херсонської області. Нетворкінг.
  • Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках.
  • Програму менторингу від міжнародних та національних експертів.
  • Підтримка у пошуку інвесторів, партнерів (з України та закордоном) та фінансової підтримки для реалізації ідей.
  • Фінансова підтримка від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєктів переможців конкурсу.

Більш детально за посиланням: http://kntu.net.ua/ukr/content/view/full/71670.

Меню