На Міжрегіональному форумі у Вінниці презентовано проектні ідеї Херсонщини

На Міжрегіональному форумі у Вінниці презентовано проектні ідеї Херсонщини

Новини

Делегація з Херсонської області взяла участь в Міжрегіональному форумі «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій», який відбувся 3-4 липня 2019 року в м.Вінниця за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) та уряду Швеції.

Форум відбувся у рамках проекту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізує ПРООН та фінансується урядом Швеції. Загальна мета проекту полягає у вирішенні питань місцевого розвитку за допомогою кращих міжнародних практик партнерства, сформованого задля вирішення проблеми, таких наприклад, як підхід Сімбіосіті (Simbiocity).

У рамках цього проекту, ПРООН оголосила конкурс проектних ідей  по всій країні протягом 12 травня – 7 червня 2019 року. Ці ідеї повинні адресувати питання сталого розвитку в чотирьох тематичних областях – енергоефективність, стала мобільність, управління відходами та місцевий економічний розвиток та запропонувати рішення  на основі підтвердженого партнерства між муніципалітетом, громадянським суспільством, науковими колами та бізнесом.

Для обговорення поданих ідей, а також їх актуальності та важливості для місцевого контексту та отримання грантового фінансування на їх реалізацію, під час Форуму у Вінниці від Херсонської області було презентовано дві проектні ідеї: проект «Туристичний кластер «Соляна дорога», який об’єднує Тавричанську, Присиваську, Асканія-Нову ОТГ та проект «Мобільний додаток «АГОВ».

Експертами з енергоефективності, поводження з ТПВ, сталої мобільності та розвитку місцевого економічного розвитку були надані коментарі та рекомендації щодо поданих проектних заявок.

На основі наданих рекомендацій розробники проектів зможуть доопрацювати свої ідеї та подати їх повторно на розгляд ПРООН до 22 липня 2019 року.

За результатами конкурсу проектних ідей ПРООН буде обрано 5-7 партнерів з регіонів України, які отримають додаткове фінансування на реалізацію проектів у розмірі 50 тис дол. США.

У І турі конкурсу було відібрано 120 проектних ідей з різних регіонів України, загалом подано – 320 заявок.

Меню