На території Херсонського морського порту відбулось засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу

05 серпня на території Херсонського морського порту відбулось засідання Херсонської регіональної ради інвесторів та з питань захисту бізнесу.

Нагадаємо, що 26 червня 2020 року за участі Президента України підписано концесійний договір з переможцем прозорого конкурсу – ТОВ «РИСОІЛ-ХЕРСОН» щодо передачі Херсонського морського порту. Член Ради – директор ТОВ «РИСОІЛ-ХЕРСОН» привітав присутніх на території Херсонського морського порту та представив концепцію його розвитку, зокрема в частині нарощування експорту херсонських товарів та створення «сухого порту», який стане потужним транспортним хабом.

Однією з ключових тем засідання було обговорення питань щодо необхідності коригування розміру вартості перевезень шляхом зміни методики розрахунку тарифу АТ «Укрзалізниця», а також перевантаження автодоріг міста та області загалом. За результатами засідання буде узагальнено проблематику та пропозиції щодо необхідних подальших кроків врегулювання питань від членів Ради для подальшого направлення до центральних органів влади.

В рамках засідання обговорено наступні питання:

  • стан реалізації господарської діяльності суб’єктами господарювання при наявності документів дозвільного характеру;
  • ефективність реалізації реформ Фондом державного майна України. Презентація інвестиційного «меню» Херсонської області та найближчих аукціонів;
  • основні концепти Стратегії розвитку Херсонської області на період 2021 – 2027 років;
  • прозорість діяльності Чорноморської митниці та переваги користування її послугами для бізнесу.

Наступне засідання ради заплановане на вересень поточного року.

Меню