На виїзному засіданні в смт Білозерка обговорено подальші кроки реалізації проєкту «Парк Озер»

6 липня 2021 року відбулось виїзне засідання під головуванням заступника голови Херсонської ОДА Миколи Якименка у смт Білозерка, метою якого було визначення подальших дій інвестора та представників місцевої влади для реалізації проєкту з будівництва національного культурно-оздоровчого центру «Парк Озер».

В рамках даного проєкту передбачається забудова території прибережної зони озер Біле, Безмен та Рогозовате об’єктами соціальної, спортивної та культурної інфраструктури. Ініціатором проєкту «Парк Озер» є українська девелоперська компанія «Сіті Ван Девелопмент», яка надає повний комплекс послуг у галузі житлової та комерційної нерухомості у Києві та закордоном.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, зокрема начальник управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Оксана Бабанакова, представники НПП «Нижньодніпровський», Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра, Державної екологічної інспекції Південного округу, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства та виконавчого комітету Білозерської селищної ради.

У ході наради її учасники оглянули місцевість, обговорили питання землевідведення та напрацювали низку рішень для прискорення реалізації проєкту з дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Меню