Нові можливості філії «Голопристанська» ТОВ СП «Нібулон»

Один з основних стейкхолдерів Херсонщини, ТОВ СП «НІБУЛОН» (філія «Голопристанська»)  тепер може прийняти та одночасно зберігати 97,9 тис. тонн збіжжя, адже збудовані додаткові ємності для зберігання зерна уже прийняті в експлуатацію та повністю готові до роботи. Загальний обсяг потужностей для зберігання зерна компанії «НІБУЛОН» складає 2,25 млн тонн, що є найбільшим в Україні!

Потужний перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» у Херсонській області працює усього три роки, і за цей час прийнято уже близько 830 тис. тонн збіжжя. З кожним роком попит на якісні послуги підприємства лише ріс, зросла і кількість сільгоспвиробників-партнерів. Щоб задовільнити потреби аграріїв регіону, «НІБУЛОН»  збільшив потужності зі зберігання зерна філії «Голопристанська» на 21,9 тис. тонн. Тепер цей річковий перевантажувальний термінал є найбільшим серед підприємств компанії на Херсонщині. Його робота збільшить річний обсяг перевантажень та зменшить завантаженість українських автошляхів.

Сьогодні філія «Голопристанська» разом з новим приєднаним та випробуваним комплексом працює на повну,  продовжуючи переорієнтовувати зернові вантажопотоки регіону на водний транспорт. Найближчими днями розпочнуть роботу й додаткові ємності, адже до філії річкою уже прямують 4 тис. тонн пшениці, які будуть передані на зберігання.

Сучасний перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» (м. Гола Пристань Херсонської обл.) надає повний комплекс послуг із закупівлі зернових і олійних культур та складського зберігання сільгосппродукції.

Меню