Обговорення перспектив та ризиків виходу на ізраїльський ринок для українських компаній

Обговорення перспектив та ризиків виходу на ізраїльський ринок для українських компаній

Новини

9 квітня 2019 року з 10:00 до 16:00 у м. Києві відбудеться безкоштовний освітній практикум «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів» з трансляцією онлайн для компаній в регіонах. Організатором заходу виступає Європейський Банк Реконструкції та Розвитку у рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ДУ «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку.

Метою практикуму є ознайомлення українських компаній з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримують від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; визначення пріоритетних експортних секторів для експорту до Ізраїлю, а також ознайомлення учасників з торговельно-економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.

Взяти участь у заході можна:

  • особисто, заповнивши реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/crvAqH (заявки приймаються до 2 квітня). Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям та організаціям, які працюють в секторі інформаційно-комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.
  • онлайн у форматі вебінару, заповнивши реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/uFKCun . Посилання для трансляції буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація може бути закрита раніше вказаного терміну у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Більш детальна інформація доступна за посиланням https://goo.gl/mGeRnj .

Контактна особа – Наталія Карпачова, Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», e-mail: nkarpachova@fsr.org.ua.

Меню