Обговорення проекту створення індустріального парку на Херсонщині з представниками Посольства КНР в Україні

Обговорення проекту створення індустріального парку на Херсонщині з представниками Посольства КНР в Україні

Новини

18 квітня заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан та заступник голови облдержадміністрації Сергій Тригуб провели робочу зустріч зі співробітниками Посольства Китайської Народної Республіки в Україні. До участі в робочій зустрічі долучилися також представники місцевих підприємств.

Під час робочої зустрічі обговорювалося питання реалізації проекту щодо створення індустріального парку «КhersonІndustrialPark» на території ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» або ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат» за підтримки місцевої влади.

Сторони обговорили ключові переваги реалізації проекту, зокрема вигідне географічне положення об’єкта відносно міжнародних транспортних коридорів для збуту продукції та можливості розміщення підприємств для переробки сільськогосподарської продукції на території майбутнього індустріального парку.

Основні завдання проекту:

– ефективне використання інфраструктури індустріального парку, що забезпечуватиме задоволення потреб у виробничих та адміністративних площах, послугах, необхідних для розробки і впровадження нових технологій і продуктів;

– організація нових і вдосконалення діючих промислових виробництв;

– створення нових робочих місць.

Після завершення зустрічі представники Посольства оглянули територію ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

Меню