Обговорено результати конкурсу грантів для посилення стійкості громад Херсонської області

Сьогодні, відбулось онлайн засідання Наглядової Ради проєкту “Посилення стійкості громад у Херсонській області – фаза II”, який реалізується ПРООН та фінансується Урядом Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії через Міністерство іноземних справ, співдружності та розвитку.

Участь у засіданні взяли заступник голови обласної державної адміністрації Микола Якименко та представники управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації.

Обласна державна адміністрація виступає партнером проєкту та підтримує реалізацію місцевих ініціатив, які впроваджуються за підтримки ПРООН в громадах області.

Метою засідання Наглядової Ради було представити та обговорити результати конкурсу грантів для посилення стійкості громад Херсонської області, який було проведено ПРООН у співпраці з обласною державною адміністрацією в рамках проєкту з 29 червня по 31 липня 2021 року, а також затвердити процедури фінансування місцевих ініціатив.

Загалом на конкурс було подано 80 проєктних заявок від різних громадських організацій, підготовлених у партнерстві з місцевими громадами Херсонщини.

Ініціативи спрямовані на покращення доступу до якісних державних послуг (адміністративних, соціальних, медичних та освітніх послуг) для всіх груп населення, особливо найбільш уразливих, а також проєктів заохочення соціально-економічного відновлення та сталого розвитку громад у Херсонській області.

Після закінчення процедури відбору проєктних заявок, орієнтовно з вересня п.р., розпочнеться реалізація ініціатив в громадах області.

Дякуємо нашим партнерам за плідну співпрацю!

 

Меню