Обласною державною адміністрацією у співпраці з ПРООН оголошено про збір пропозицій щодо потреб громад Херсонщини, спрямованих на подолання наслідків COVID-19

У рамках другого етапу підтримки місцевих ініціатив в рамках проєкту ПРООН при підтримці Посольства Великої Британії в Україні «Посилення стійкості громад в Херсонській області» у співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією приймаються пропозиції про потреби та можливості громад Херсонської області, які спрямовані на подолання наслідків пандемії COVID-19.

Проєкт «Посилення стійкості громад у Херсонській області» покликаний покращити доступ до якісних державних послуг для вразливих груп населення, а також побудувати ефективну комунікацію між надавачами таких послуг та населенням. Зібрана інформація надасть можливість дізнатись про потреби громад, які могли б сприяти покращенню соціально-економічної ситуації в Херсонській області.

Це можуть бути ініціативи направлені на покращення якості надання медичних, освітніх, адміністративних та соціальних послуг, економічний розвиток, створення та модернізація інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) та центрів соціальної допомоги вразливим верствам населення, розвиток туризму, соціальне підприємство, інші інноваційні ідеї та пропозиції.

Херсонська обласна державна адміністрація розгляне можливість включення деяких з наданих пропозицій до Плану заходів з подолання негативного впливу гострої респіраторної хвороби COVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської області, розробленого в партнерстві з ПРООН.

Пропозиції приймаються за Google формою: https://cutt.ly/vk5zjfr до 28 лютого 2021 року до 17.00 год. від територіальних громад, структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації, громадських організацій та ініціативних груп Херсонської області.

У разі виникнення питань можна звертатись до управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» обласної державної адміністрації за тел: (0552) 26-22-56, електронна адреса: grants@khoda.gov.ua.

Меню