Оголошено про запуск другої фази проєкту «Посилення стійкості громад в Херсонській області – фаза II (SCR-II)»

 

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч щодо оголошення другої фази проєкту «Посилення стійкості громад в Херсонській області – фаза II (SCR-II)», який впроваджуватиметься в області за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Уряду Великобританії.

Проєкт є продовженням пілотного проєкту «Зміцнення стійкості громад у Херсонській області» (SCR-І), який реалізовувався у період з січня по березень 2021 року.

Новий етап проєкту направлений на посилення стійкості громад в умовах пандемії COVID-19 шляхом покращення доступу до якісних державних (адміністративних, освітніх та медичних) послуг і триватиме до березня 2022 року.

«Ми раді продовжувати наше партнерство з Херсонською областю та Херсонською обласною державною адміністрацією та надавати підтримку громадам в умовах пандемії в питаннях розвитку туризму, соціального підприємництва, покращення послуг для населення області та АР Крим» – повідомила пані Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні.

Проєкт надасть можливість запустити нові важливі ініціативи та проєкти, мобілізувати спільні дії для покращення розвитку Херсонщини. Очікується, що в рамках проєкту в області буде реалізовано 20 ініціатив для надання високоякісних державних послуг.

Обласна державна адміністрація й надалі підтримуватиме реалізацію проєкту в області.

Меню